عدم امکان برگزاری مسابقات Mortal Kombat1 در فصل پاییز1402

عدم مجوز برگزاری مسابقات بازی Mortal Kombat

بازی “مورتال کمبت ۱” به دلیل محتوای غیرمجاز و عدم تأیید بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، از رشته‌های مسابقاتی فصل پاییز ۱۴۰۲ حذف می‌شود.

ثبت‌نام کنندگان در رشته مورتال کمبت می‌توانند از طریق دایرکت در اینستاگرام درخواست عودت وجه دهند.

طی پیگیری‌های صورت گرفته از طرف مسئولین برگزاری مسابقات ICG، متأسفانه برای بازی Mortal Kombat 1 به دلیل محتوای مبتذل و غیرمجاز، هرگونه برگزاری مسابقات این رشته چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری در حکم مصادیق مجرمانه، اشاعه و ترویج محتوای مستهجن و مبتذل بوده که از طریق مراجع قانونی امکان رسیدگی به آن وجود خواهد داشت.

از آنجا که رسالت ICG طی این سالها چیزی جز ترویج فرهنگ درست در بازی های رایانه ای و افزایش مهارت گیمرهای ایرانی در عرصه ورزشهای الکترونیک نبوده و نیست، بازی ممنوعه مورتال کمبت از سری مسابقات فصل پاییز حذف شد و امیدواریم در آینده با ارائه راهکارهایی سازنده و مورد توجه و قبول مسئولین کشور در پیشبرد ورزش های الکترونیک ایران قدم برداریم.

برگزاری مسابقات دوتا۲ در نسخه ویرایش شده

با تلاش ایران سایبر گیمز مسابقات رشته دوتا۲ نیز در نسخه اصلاح‌شده اختصاصی ICG، برگزار و برای علاقه‌مندان در رقابت‌های فصل پاییز از طریق سایت راویتو پخش خواهد شد.

شرکت‌کنندگان میتوانند فایل اصلاح شده که شامل لباس‌های پوشیده (Skinها)، حذف المان‌های شیطان‌پرستی و فرامسونی در محیط بازی و سایری تغییرات ظاهری است را پیش از بازی خود و شرکت در مسابقات دانلود و بر روی سیستم خود نصب نمایند.

جهت اطلاع از آخرین اخبار مسابقات

ما را در اینستاگرام دنبال کنید