نسخه ویرایش شده بازی دوتا۲ چیست؟

بازی DotA 2 یک بازی کامپیوتری در سبک MMO RPG هست که گیمرها با تشکیل یک تیم ۵ نفره به صورت آنلاین به مصاف حریف خود می‌روند.

این بازی که بر روی کامپیوترهای شخصی (PC) و لپ تاپ اجرا می‌شود در پلتفرم استیم در دسترس کاربران و گیمرهای سراسر جهان به صورت رایگان است.

در نسخه ویرایش‌شده بازی اصلاحات ظاهری صورت گرفته تا محیط بازی متناسب با فرهنگ و معیارهای کشورمان باشد. تمام تلاش تیم ICG بر آن بوده که تا حد امکان این اصلاحیه‌ها، محیط جذاب بازی را تحت شعاع خود قرار ندهد.

چه مواردی در این نسخه از بازی اصلاح یا ویرایش شده است؟

به تشخیص “بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای” محتوای غیرمجاز و ناپسند این بازی کاملاً ویرایش و برطرف شده است.

این موارد شامل اصلاح پوشش کاراکترها و شخصیت‌های بازی مخصوصاً هیروهای مؤنث، حذف المان‌های فراماسونری و شیطان پرستی مثل ظاهر شد نماد ستاره پنتاگرام در لول۶ (یا آلتیمیت) هیرو Doom، نام هیروها و … بوده است.

این تغییرات با کمک گروه گرافیکی ایران سایبر گیمز و نظارت مسئولین مربوطه بوده تا در گیم‌پلی و ظاهر بازی کمترین اختلال را داشته باشد.

دانلود فایل اصلاحیه

لازم به ذکر است که فایل اصلاحیه به صورت Patch می‌باشد و برای استفاده از این نسخه تنها کافیست فایل کم حجم زیر را از طریق لینک قرار داده شده دانلود و محتوای پوشه “dota2 beta” که فولدری به نام “game” است را در محل نصب بازی دوتا۲ در دایرکتوری استیم Paste و جایگزین نمایید.

به عنوان مثال اگر بازی دوتا۲ بر روی سیستم شما در مسیر زیر نصب شده باشد، باید فایل دانلود شده را ابتدا از حالت فشرده خارج نمایید و سپس محتوای پوشته “dota2 beta” را در این مسیر Replace یا جایگزین نمایید:

\D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\dota2 beta

دانلود فایل با لینک مستقیم

جهت اطلاع از آخرین اخبار مسابقات

ما را در اینستاگرام دنبال کنید